TWOJA STREFA SZKÓD

TRÓJMIEJSKA
STREFA SZKÓD

Wspólnie znajdźmy rozwiązanie Twojego problemu.

zróbmy to
przewiń
01

Spotkanie

podczas którego opowiesz nam swoją historię i przekażesz niezbędne dokumenty.
KONTAKT
02

Opracowanie strategii

na sukces w likwidacji wpływa wiele zmiennych. Dobierzemy najlepszą strategię.
KONTAKT
03

Likwidacja
szkody

Krok po kroku realizujemy proces niezbędny do realizacji założonych celów.
KONTAKT

Jesteś poszkodowany - masz potrzeby.

Ubezpieczyciel lub inny podmiot zobowiązany do realizacji roszczenia ma jeden cel - jak najmniej zapłacić. Do realizacji tego celu mają powołane całe zespoły ekspertów. My jesteśmy Twoim zespołem.
SPOTKANIE
DOCHODZENIE ROSZCZEŃ

Walka w Twoim imieniu

- Szkody osobowe
- Szkody na nieruchomościach
- Szkody na pojazdach
OPIS
Według statystyk nawet 90% odszkodowań jest zaniżonych. Praktyki stosowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe i inne podmioty zobowiązane mają na celu wdrożenie wszelkich możliwych, mogących wpłynąć na odmowę lub obniżenie roszczenia. Skutecznie reprezentujemy Twoje interesy w celu uzyskania dopłaty lub ustalenia odpowiedzialności. Środki trafiają prosto na Twoje konto, a z nami rozliczasz się dopiero ich wpływie. Niektóre przypadki pozwalają zamknąć sprawę optymalną ugodą, a część niestety należy skierować na drogę postępowania sądowego. Ten etap również prowadzimy, jednak alternatywnie dostaniesz propozycję odkupu roszczenia. Prócz standardowych roszczeń o zaniżony kosztorys lub wartość pojazdu, analizujemy pozostałe płaszczyzny i dochodzimy roszczeń za: utracony dochód, foteliki dziecięce, przewożone mienie, utratę wartości pojazdu i inne.
Zalety
- rozliczenie po wpływie środków na Twój rachunek bankowy

- brak opłat wstępnych

- przejrzysta umowa
ODKUP SZKODY

Pozbycie się problemu

- Szkody na pojazdach
OPIS
Na podstawie cesji stajemy się właścicielem roszczenia, a Ty otrzymujesz od nas zapłatę. Odkup to najlepsze rozwiązanie dla osób, które otrzymały zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy wypadku, ale nie chcą tracić czasu i nerwów na sądzenie się z ubezpieczycielem. Często gdy sprawa wymaga procesu, czas na uzyskanie dopłaty sięga kilku lat. Dopiero na tym etapie proponujemy takie rozwiązanie. Sprzedaż pozwala uzyskać dodatkowe pieniądze od ręki, bez jakiegokolwiek ryzyka i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wystarczy przekazać nam prawo do swojego zaniżonego odszkodowania, by otrzymać środki i móc zapomnieć o problemie.
ZALETY
- szybkie rozwiązanie problemu

- przelewy ekspresowe

- umowa online

- płacimy za Ciebie podatek dochodowy
OBSŁUGA BEZGOTÓWKOWA

Bez Twojego udziału

- Szkody na pojazdach
- Szkody na nieruchomociach
OPIS
Usuwając Twoją szkodę, rozliczamy się bezpośrednio z podmiotem zobowiązanym.  Jesteśmy wykonawcami napraw powypadkowych oraz odtworzeń obiektów. Odpowiadamy za ich zakres, jakość i terminowość. Posiadamy na terenie województwa pomorskiego sieć wyselekcjonowanych podwykonawców. Podmiot podwykonawczy jest dobierany ze względu na charakter uszkodzeń, specjalizację, lokalizację. Dzięki braku ograniczenia w powierzchni i mocach przerobowych, nigdy nie będziesz oczekiwał w kolejce. Termin dopasowujemy do Ciebie. Nie musisz nawet wychodzić w domu. W przypadku pojazdu - zostanie zawieziony, a po zrealizowanej naprawie, czysty i pachnący odwieziony pod dom. Do naprawy używamy części oryginalnych, chyba że zachodzi ryzyko szkody całkowitej i to tylko przy Twojej aprobacie, zastosujemy zamienniki. Do napraw lakierniczych używane są materiały najwyższej jakości, a sama naprawa jest realizowana przez wyspecjalizowaną kadrę. To ty akceptujesz kosztorys naprawy i masz pełny pogląd na jej zakres. Po naprawie otrzymujesz fakturę, która jest podstawą do gwarancji. Realizując naprawę powypadkową zawsze minimalizujemy ewentualne potrącenia ubezpieczyciela.
ZALETY
- nie martwisz się o pieniądze

- przejmujemy odpowiedzialność za niedopłaty i przebieg procesu

- gwarantujemy jakość

- obsługujemy "door to door"

- organizujemy samochód zastępczy na cały okres likwidacji
ZASTĘPSTWO INWESTYCYJNE

Nadzór nad Twoją inwestycją

- Szkody na nieruchomościach
OPIS
Będąc inwestorem niezależnie od rodzaju inwestycji, musisz podjąć bardzo wiele decyzji i załatwić formalności. Ustanowienie inwestora zastępczego, to scedowanie na nas odpowiedzialności za ten proces. Dzięki temu nie musisz martwić się o znajomość przepisów. Pozyskamy zniżki na materiały budowlane albo ekipy fachowców. Znamy się na przebiegu robót budowlanych, więc nie damy się oszukać nierzetelnym wykonawcom, wiedząc, czego możemy od nich wymagać. Koszt usługi bardzo często może zostać pokryty z polisy ubezpieczyciela.
ZALETY
- przejmujemy odpowiedzialność

- poszukujemy wykonawców

- zamawiamy materiały

- rozliczamy inwestycję

- raportujemy proces obsługi
przewiń
JESTEŚMY DLA CIEBIE

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Ci jak największe korzyści!

Kontakt

Wyślij nam zgłoszenie!

Krok 1/2
Cześć!
Jesteś o krok od rozwiązania Twojego problemu!
Potrzebujemy tylko kilku Twoich danych, by pomóc Ci skutecznie.
Skupiamy się tylko na Twoim przypadku
Twoje dane są u nas bezpieczne
Kontakt tylko w Twojej sprawie
Poznajmy się - Wpisz swoje imię
Krok 2/2
Pod jakim numerem mamy się skontaktować?
Na jaki email mamy się kontaktować?
Zatwierdź nam proszę zgodę na kontakt
WSTECZ
DALEJ

Gotowe!

Mamy to! Zaczynamy.
Oczekuj na kontakt od nas.
Oops! Something went wrong while submitting the form.